Email : info[@]nikcarpet.com Tel : 03154750407

تولید فرش با بروزترین تکنولوژی های دنیا

1652 بازدید

 

در حال حاضر صنعت فرش ماشینی نسبت به دیگر صنایع نساجی از وضعیت نسبتا بهتری برخوردار است و این در سایه تلاش و همت والای بخش خصوصی است. با وجود تحریم‌های ظالمانه که در ۱۰ سال اخیر شدت یافته این صنعت توانسته با مدیریت بخش خصوصی، بالاترین تکنولوژی‌های روز دنیا را به خدمت بگیرد.

 

یکی از دلایلی که این صنعت نسبت به سایر تولیدات نساجی وضعیت بهتری دارد حجم پایین قاچاق و همچنین واردات فرش ماشینی به ایران می‌باشد.  همچنین فرش ایران دارای برند جهانی است و ذوق و سلیقه و هنر ایرانی را در طرح و رنگ و نقش، هیچ کشوری ندارد. البته خطری که برند فرش ایران را تهدید می‌‌کند الگو و کپی‌برداری کشورهای دیگر از طرح و نقشه و رنگ‌آمیزی طرح‌های اصیل ایرانی است و این مهم باید مورد توجه دست‌اندرکاران صنعت  فرش قرار گیردخوشبختانه به علت حجیم بودن این کالا، واردات آن به صورت قاچاق سخت است و مانند قاچاق پوشاک صرفه اقتصادی زیادی ندارد.

 

در حال حاضر صنعت فرش ماشینی نسبت به دیگر صنایع نساجی از وضعیت نسبتا بهتری برخوردار است و این در سایه تلاش و همت والای بخش خصوصی است. با وجود تحریم‌های ظالمانه که در ۱۰ سال اخیر شدت یافته این صنعت توانسته با مدیریت بخش خصوصی، بالاترین تکنولوژی‌های روز دنیا را به خدمت بگیرد. البته در این راه به علت تحریم‌های جهانی تمام هزینه‌های مضاعف و سرسام‌آور را پرداخت نموده، که بالغ بر ۱۰ درصد می‌باشد.

 

خوشبختانه فرش نیک با استفاده از بهترین و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه تولید فرش و با بکارگیری بهترین روش ها و الگوریتم های مشتری پسندانه در زمینه فروش کالا و فرش تصمیمی محکم و جدی در این صنعت گرفته است امید است با همراهی خود مارا در این امر مهم یاری کنید
با برنامه های ویژه ما همراه باشید


برچسب ها : تولید فرش با بروزترین تکنولوژی های دنیا

مدیرسایت 1396/03/16

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه