Email : info[@]nikcarpet.com Tel : 03154750407

3 نکته مهم در نگهداری فرش فانتزی

3516 بازدید

فرش فانتزی (فرش فریز) فرش متداول و رایجی است که در منازل و مکان های پر رفت و آمد مورد استفاده قرار می گیرد. زیرا تار و پودهای مخفی کننده خاک این فرش بیشتر از بسیاری از فرش ها با تار و پودهای کوتاه تر است.

تار و پود، خودش از الیاف درهم تنیده که از جنس کرک تشکیل شده، ساخته است. برای مراقبت مناسب از فرش فانتزی (فرش فریز) دارنده باید با یک برنامه منظم آن را جارو و شامپو فرش بکشد تا به بهترین شکل نگهداری شود.

نکات کلیدی

1- جاروبرقی خود را در جهت مناسب خواب فرش قرار دهید. استفاده از جاروبرقی هایی که برس ضربه زننده با یک برنامه منظم و متعادل داشته باشد مؤثرتر است. این تضمین می کند که شما می توانید هم خاک های سطحی و هم خاک های لابلای خواب فرش را بگیرید. جارو برقی را سه یا چهاربار روی هر نقطه قرار دهید.

2- برای برس کشیدن فرش فانتزی (فرش فریز) از برس فرش استفاده کنید تا آشغال های جارو نشده و خاک هایی که بار اول گرفته نشده است را ازبین ببرید. برای جلوگیری از آسیب به فرش برس را خیلی زیاد فشار ندهید.

3- بعد از اینکه تمام فرش را برس کشیدید برای برداشتن کثیفی های باقیمانده دوباره جاروبرقی بکشید. در این زمان حاشیه فرش را بلند کنید تا بافت فرش حفظ شود.

برای مشاهده و خرید محصولات کلیک نمایید


برچسب ها : 3 نکته مهم در نگهداری فرش فانتزی

مدیرسایت 1396/06/11

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه